Stekker onder de stoelen

Gerald

Post weinig
Dag mensen



Ik was van de week m'n vectra b aan het stofzuigen

En opeens zag ik onder de 2stoelen voor een losse stekker zitten :wtf

Iemand idee waar deze voorbereiding voor is?



Grt,

Gerald
 
1 is van stoelverwarming, andere van je gordelspanner en dan nog 1 van je zij airbag...tis maar net wat voor opties je heb..
 
Hoort niets los te zitten. Zit wel een connectorblok waar je stekkers in kan klikken. Welke kleur is de kabel/stekker?

Geen airbag lampje branden op je dash?



Greetz Emiel
 
Zal zeker uit de houder gestoten zijn. Die dingen zitten in een metalen beugeltje van de stoel geklikt. Stekkers zullen zeker niet losliggen anders brand je airbaglampje wel continu.



Wel voorzichtig met die dingen, airbaglampje kan al gaan branden als je de stoel van voor naar achter laat schuiven. Ik knip de boel er vaak tussenuit en verbind alles door. Zonder dat kastje er tussen.
 
Liefst solderen...maar idd, het connectorblokje schiet er wel eens uit. B2 oplossing: geen klitteband maar een klik sys... :thumb
 
Het stekkertje is geel met oranje en roze,met 2kabeltjes in de kleur blauw/blauwgroen.

Ik kan zo niks vinden waar hij in zou horen.
 
airbag stekkers zijn bijna altijd geel

maar volgens mij zijn in de B1 nog geen zij-airbags (in de voorstoelen) geleverd.

Al zijn ze in '98 wel begonnen met vanalles voor te bereiden voor de B2
 
jupz, Veel B1's van 1998 en nieuwer hebben zijairbags.



Mijn interieur met Zij-airbags wat in de B1 zat komt uit een B1 CDX caravan
 
Terug
Naar boven