Spoorverbreders Calibra 5x110

imported_Gsifreak

Loopt hier de deur plat
Hallo,



Ik ben op zoek naar setje spoorverbreders voor me calibra met steek 5x110 10MM ongeveer(1 cm )



maar mijn vraag werkelijk is.



Mag het wel voor de APK?? want die van H&R Racing(zover ik het merk weet:P) heeft op de spoorverbreder ook een centrale gat zeg maar, waar de velgnaaf over heen valt.



Gr,



Alain
 
Zover ik weet zijn spoor verbreders voor de APK niet toegestaan.



De APK is een moment opname, dus als je met de apk een setje originele wielen monteert dan mogen ze niet zeuren :P



Ik wil wel een 3d afbeelding maken van een spoor verbreder, maar dan moet je me wel alle maten aanleveren.
 
hahah zo ik weet echt niet alle maten, zodra ik ze heb, zal ik de maten opnemen:P



o ja wel steek 5x110 niet te vergeten he:vertag
 
steek 5 x 110

Wielboutgat maat ?

naafgat maat ?

dikte 1 cm

buiten diameter maat ?

Centreerrand maat ?

diepte van het naafgat ?

lengte van de centreer rand ?



Aluminium ?
 
heb al 5 jaar spoor verbreders op mijn calli zitten 5 cm achter en 2 cm voor nog nooit problemen mee gehad ga altijd naar een opel garage



mischien heb ik dan ook wel al 5 jaar geluk:o
 
haha okee,



dan heb je er wel mazzel mee,



die vent van de tuningshop zei dat er wel een TÜV Keuring op zit, dus volgens hem mogen ze er wel onder zitten..



Maar ben op zoek naar een setje, want ik vindt €115,- wel duur voor 2 spoorverbreders achter met bouten..
 
origineel gepost door Gsifreak

haha okee,



dan heb je er wel mazzel mee,



die vent van de tuningshop zei dat er wel een TÜV Keuring op zit, dus volgens hem mogen ze er wel onder zitten..



Maar ben op zoek naar een setje, want ik vindt €115,- wel duur voor 2 spoorverbreders achter met bouten..



Die prijs is goed.

Maar gaat het om 2 of 4 spoor verbreders. Als het om 4 stuks gaat is het goedkoop.
 
Zo ik heb spoorverbreders gemonteerd.



heb 5MM schijven er op..



ik had eerst 20MM erop, maar volgens me vader was het niet zo handig en veilig, omdat je de spoorverbreders eerst op de as moet monteren, en dan weer de velg daar op..



dus dan maar de 5mm maar dat zit er ook wel goed uit:wors
 
He,



nee ik kon de originele bouten nog wel gebruiken, maar zodra ik naar 1CM ga, dan moet ik verlengde bouten hebben.



zal z.s.m, een foto maken.!!!!
 
hier nog even een berichtje: voor de apk keuring mogen er spoorverbreders op zitten als de wielen maar niet buiten de schermen uitkomen en tuv keuring is in nederland helemaal niet belangrijk.



Richard:vertag
 
Terug
Naar boven