spiegel motor

johnhgv

Komt weleens kijken
hoi de spiegel motor versteld niet meer zo soepel alle kanten op

kun je die ook smeren of zo gr john
 
Hi,

je probleem word waarschijnlijk veroorzaakt door de bedieningsschakelaar in je spiegel bedieningsknop in je deur

Echter is dit een standaard Zafira A kwaaltje.

Bij een Zafira B durf ik hier niets over te zeggen.

De enige remedie is de bedienings knop te vervangen.
 
Hebben wij ook last van met de astra H, tot op heden eigenlijk niks aan gedaan



@Cobus contact punten in de knop schoonmaken en inspuiten met contact spray lost het probleem ook op bij de astra G en zafira A
 
vaak is het slecht contact in de stekker.

mocht het echt het motortjes zijn van links heb ik nog een nieuwe spiegelframe met motor voor de zafira
 
@Opeltje17 wrote:Hebben wij ook last van met de astra H, tot op heden eigenlijk niks aan gedaan



@Cobus contact punten in de knop schoonmaken en inspuiten met contact spray lost het probleem ook op bij de astra G en zafira A



Contactspray heb ik al geprobeert maar heeft niets geholpen.

Ik heb hem twee jaar gelden vervangen voor eentje van de sloop, echter deze heeft nu ook kuren.

Deze pas geleden ook behandeld met contactspray.

Iets verbetering, maar het blijft droefig.

Gelukkig hoeven ze niet elke dag getselt te worden.

Maar kan er prima mee leven zo.
 
bedankt voor het laten staan van dit soort berichten! :)



heeft mij enorm geholpen binnen 3 min. probleem opgelost voor mijn vader zijn zafira A in plaats van 2 uur spueren langs alle draadjes :D



(even de schakelaar eruit gewipt, open gemaakt, schoon, contactspray die vocht weert en vettig blijft erop!!! werken weer geweldig!! thanks!!
 
Ja kan ik bevestigen: Het is de bediening die het opgeeft



Probleem is dat men micro-switches gebruikt (van 2x3mm!) die mechanisch onbetrouwbaar bediend worden. Gewoon zwak design.



Die schakelaars zijn bedoeld voor telefoontjes en MP4 spelers en wekkertjes, en niet voor zoiets grootschaligs als een trillende autodeur!
 
Terug
Naar boven