Spanningsstabilisator: hoe maak ik hem zelf

Sebas, mochten je meters niets meer aan blijven geven, check dan eens of je regelaar 10V geeft op het middelste pootje.



Doet ie dat niet, moet je het me gelijk ff laten weten, stuur ik je gelijk een andere op.
 
is goed zal wel even meten morgen. heb hier nog een stabilisator liggen die zal ik ook eens testen. heb nog een 13,8 voeding staan hier voor de aansturing van mijn cb (27mc))



die ik hier nog heb liggen is dus ook overleden. die geeft dus 14 volt door.
 
ik vraag me af of een kapotte regelaar ook te weinig zou kunnen weergeven?dus een te grote weerstand....?

ik ken het interieur niet....

of is kapot altijd te hoog?:hmmz
 
origineel gepost door manta1

die ik hier nog heb liggen is dus ook overleden. die geeft dus 14 volt door.



En die wat je van mij had??
 
heb die van jou net doorgemeten. (met losse voeding) er gaat 14 volt in en er komt 5.3 uit. hoe dat kan geen idee.
 
Het komt voor (niet zo vaak) dat de printplaat overleden is, soms slijten de baantjes door in de linkerbovenhoek van de plaat.



Dat de stabilisator overleden is, is vrij gemakkelijk te ontdekken, op alle 3 pootjes als je die willikeurig doormeet moet een waarde komen, geeft hij niks door op welke aansluiting dan ook, dan is hij stuk.
 
origineel gepost door manta1

heb die van jou net doorgemeten. (met losse voeding) er gaat 14 volt in en er komt 5.3 uit. hoe dat kan geen idee.



stuur maar terug, stuur ik je een nieuwe.



Heb namelijk het vermoeden dat het schroefje nog te lang is wat erin zit (had hem al ingekort, maar denk niet genoeg)
 
origineel gepost door Freestyler

ivm verhuizing worden er tijdelijk geen blokjes gemaakt. De laatste die nog klaar was, gaat deze week nog op de post naar @MrRiP

alweer? waar ga je nou naar toe?:o
 
Terug naar de eisenhowerflat in Sittard.



Monika begon steeds meer last te krijgen van haar knieën van iedere keer hier de trappen op en af. Dus ja, dan heb je weinig keus.
 
Ik heb hem zelf ook niet bedacht, maar "geleend" van het Hecktriebler Forum.

Daar komt hij van origine ook vandaan. Heb hem enkel vertaald en met wat meer stappen hier neer gezet.



Maar, you're welcome ;)
 
Ik heb er eens 1 gekocht op marktplaats, 1,5 jaar geleden vor 27,50 incl verzendkosten. Moest de oude opsturen. Overigens werkt die prima!!
 
Terug
Naar boven