Signum 1.9 CDTi | Ertan

zeker.. maar eerst eens kijken met de reset of dat wat wordt en anders later kijken of die inlaat er zet zo uit ziet als op jouw foto.. dat zal een groot aandeel aan het probleem hebben denk ik...

en ja zoals ik al eerder tegen ertan zei... alle dingen die je zelf kunt oplossen is meegenomen in de €€€€ en het heeft ook zo zijn voordelen.. je doet er kennis en ervaring mee op als je het zelf doet..
 
Zit die bout bij de auto of moet je zelf een bout halen bij een bouwmarkt om dat tandwiel op zijn plek te houden?? Als ik een bout moet halen welke maat is dat??
 
Ok.. Zoals ze in dat filmpje hebben gedaan.. Maar ik weet niet of ertan dat wil.. Zijn auto.. Ik ga niet zomaar een inkeping maken in andermans spullen^^
 
Even om te delen:



Ik had, of beter gezegd, mijn auto had, als ik jouw omschrijving zo lees bij je eerste post, exact hetzelfde probleem. ( 238.000 km)

De Opel dealer waar ik langs ging omdat ik onderweg was toen het probleem ontstond, heeft e.e.a. bekeken, uitgelezen en adviseerde, na geforceerd regenereren, nieuw roetfilter, ze noemden mogelijk wervelkleppen en allerlei andere zaken die volgens hen moesten. De kosten zouden volgens hen al met al va €. 1.700,- minimaal worden. Veel meer kon ook, zei men.

De wagen wordt vaak echt behoorlijk aan de tand gevoeld als alles warm is en verhouding lange afstanden-korte ritten ca 60-40

(Mijn auto liep altijd al wat rauw en iets minder snel en dorstiger en schokkeriger dan mijn vorige Signum.)



Ik naar mijn eigen garage in Groningen. ( Veldma-Jansen, voorheen officieel Opel agent/reperateur, nu Vakgarage)

Opel monteurs in dienst daar.

Goed gekeken, ze zoeken eerst altijd naar de kleinste (dus goedkoopste) mogelijkheid/storing. Tech 2 erop.

Nieuwe druksensor voor het roetfilter erop. Auto loopt als nooit tevoren zo mooi, veel sneller en veel zuiniger! Echt perfect.

Kosten incl Arbeidsloon en BTW € 168,49 !!

Dat was alles en echt perfect.
 
Ik zou gewoon de vlinder kleppen verwijderen en een delete kit monteren. Staan wel op eBay enz Kcp heeft ze ook wel maar verkoopt ze niet aan derden volgens mij want ze reageerden niet op mn mail daarover. Ik haal ze in mn vakantie dr ook uit puur uit voorzorg en de riem moet toch vervangen worden.
 
Terug
Naar boven