Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
even een update en dit topic weer nieuw leven inblazen!
Ik heb (alweer een tijdje) een nieuwe in de collectie.
Het is een 1.6S Basis van maart 1984,heeft nu 90.000 originele km's gelopen en is van oorsprong nen Belg!
En het mooste van alles,hij loopt op LPG.
Hij zo goed als roestvrij en heeft als enige accesoires een 5 bak en getint glas.
plannen zijn er genoeg,sowieso komt er het grijze velours GLS interieur in uit mn witte 83er (die is verkocht aan een kennis) en wellicht dat ik m van buiten upgrade naar een C3,dus eigenlijk zoals de mexicorode van oeteldonkie met grille etc in de kleur.
Wat een super mooie cc! Ook de bekleding is erg gaaf en er zeldzaam volgens mij. Ik heb zelf nog een setje in het blauw van een 4drs sedan, die ik helaas heb moeten demonteren.
Ik vind de in carrosserie kleur meegespoten onderdelen hem erg goed staan!