Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
@mschobel hij is ongeveer een 8cm gezakt voor en achter ongeveer 4 cm nu met een schroefset en loopt niet aan voor en achter ,maar echt inveren doet ie ook niet meer. rijd echt als een kart zo. de voorste wielkasten zijn uit voorzorg gerold zodat het randje wat erin zit niet in de band hapt tevens is de binnenkuip aangepast om aanlopen te verkomen. de velgen hebben een ET waarde van 35 en zijn 18 inch en 8j breed met 215-35 eromheen. is jou auto soepel geveerd omdat het aanloopt?
ja hoor jullie krijgen hem nog wel in het echt te zien. zitten nu ondertussen zwarte zijknipperlichten in en aan de ice instal wordt gewerkt. heb nu bijna alles bij elkaar en de plannen liggen al klaar hoe het gaat worden. nu nog tijd vinden om het te gaan maken.
thanks voor de positieve reacties doet goed om te horen dat jullie hem mooi vinden.
de vectra is zondag in zundert te bewonderen en de ice te beluisteren zoals het er nu in staat en ligt. de dag daarna gaat het eruit en wordt het netjes erin gemaakt.
dankje, eerst gingen we voor een alfa 146 kijken, maar door miscommunicatie met betreffende handelaar bij een andere handelaar deze gekocht, klein beetje koelingsprobleempjes, maar die verhelp ik aank donderdag, volgende maand kijken voor kleine upgrades