schakelweg verkorter f 20 bak

  • Topic starter Topic starter djz
  • Startdatum Startdatum

djz

Post weinig
heeft iemand hier ervaaring mee

rijdt dit echt goed ,want ik ben het ook van plan om het aan te schaffen

heb een set zien staan voor 89 eurie,s bij m tech

of heeft iemand nog een ander adres voor mij



graag reactie over het schakkelen



mvg djz
 
Ik heb het op m'n C20XE B Corsa gehad en ik vond het geweldig in combinatie met de nylon bussen schakelde ie superstrak! :wub Die van mij kwam toen ook bij Mtech vandaan.
 
Yup, heb ik nu ook op de B zitten, is geen slechte keus in ieder geval!



origineel gepost door corsaagsi

Ik heb het op m'n C20XE B Corsa gehad en ik vond het geweldig in combinatie met de nylon bussen schakelde ie superstrak! :wub Die van mij kwam toen ook bij Mtech vandaan.
 
zoals corsaagsi al zegt super in combinatie met de nylon bussen.



heb er zelf ook mee gereden en was er erg tevreden over....



heb er nu weer eentje klaarliggen voor de volgende:D
 
zijn ze verder nog elders te koop,weet niet of het uit maakt of het voor een a of b corsa nog verschil is

ik heb zelf een carsa A c20xe met f20 bak
 
kleine tip op ebay koop je ze voor 25 euro. ben er zelf niet zo een fan van heb het 1x gehad op mijn kadett maar zou het niet nog een keer in bouwen
 
Ze staan op eBay te koop zal van de week een link plaatsen, vind het zelf te stug schakelen. Vind het lekkerder en sneller schakelen zonder
 
Terug
Naar boven