Zo, maar weer eens wat stof van mn topic afblazen.
Nadat de problemen aan de auto waren opgelost heb ik een tijd niks aan de auto gedaan.
Hij heeft nog een tijd te koop gestaan, maar na een tijd besloten hem zelf te houden, vanaf dat moment besloot ik om maar weer wat dingen aan de auto te gaan doen.
Allereerst wou ik al een tijd andere velgen en dan het liefst een breedset.
Na lang denken en zoeken wist ik dat dit een set styling 63 velgen van een bmw e53 x5 gingen worden, dus hier maar naar op zoek.
deze hebben de maten 9x19 en 10x19, lekker breed dus king:
Uit eindelijk een setje gevonden inclusief banden in de juiste maat voor een mooie prijs.
Dus maar in de vec gesprongen voor een mooi ritje naar zoetermeer met dit als resultaat;
Gelukkig vond ik gelijk tijdig een set adapters van 5x110 naar 5x120 welke vrijwel gelijk tijdig binnen kwamen.
Dus afgelopen zaterdag maar eens de tijd genomen om deze te monteren, had verwacht dat ik het camber van de achteras had moeten laten aanpassen vanwegen de breedte van de velg, maar dit bleek heel erg mee te vallen. Alles bleek eigenlijk precies te passen. (foto's onder aan dit bericht)
De dag er na naar Jeroen (noogy2000) geweest voor een kleineklusjesdag, had onder andere nog een set koplampen liggen welke als vervanging zouden dienen van mn oude verweerde koplampen.
Deze hebben we dus vervangen en meteen xenon in gebouwd. Ook meteen de voorste remklauwen gespoten wat al lang op het lijstje stond, de achterste klauwen over een tijdje nog doen samen met het verwijderen van mn trekhaak.
Al met al een flinke opfris beurt.
Nog een foto van tijdens het wisselen van de koplampen, op de achtergrond de vec van jeroen welke net voorzien was van een opc voorbumper (meer hier over in zijn topic)
Daarna nog snel even naar een mooie locatie gegaan om Jeroen het werk met de camera te laten doen.
De auto stond er nog niet perfect bij maar dit geeft in ieder geval een goed beeld van hoe de auto er nu dus bij staat. En Jeroen, nogmaals bedankt voor je hulp en de mooie foto's.
Het eerst komende wat er nu aan de auto gaat gebeuren is een spuitbeurt, de lak is op sommige plekken zeer slecht.
Daarna zal er nog een dubbele uitlaat volgen. (als iemand die heeft liggen hoor ik dat graag natuurlijk)