radiateur vervangen vectra b

Deze lekt dus morgen moet er een nieuwe in. Als ik die beide ogen bovenop loshaal en de 3 slangen kan hij er dan uit? Zie onderaan ook nog een stekker zitten, hoe verwijder ik die? En hoe haal je de slangenklemmen los, zijn niet degene die ik ken met sleutel 7.

hoor graag van jullie
 
met of zonder airco?



stekker is gewoon indrukken en er later buiten de auto uithalen met een ringsleutel. Slangenklemmen haal je los met een waterpomptang, gewoon inknijpen.
 
Je bedoeld dus koeler naar boven halen en dan stekker er af? Hoop dat het allemaal meevalt. Als ik ergens tegen aanloop meld ik me wel weer hier.
 
Was goed te doen. Slangen losmaken, ventilator losmaken van de koeler. Daarna koeler naar boven halen. daarna de temp. senor overzetten (maak wel het koperen ringetje goed schoon). Die van mij lekte iets. Voor een leek zoals ik is het goed te doen.
 
Terug
Naar boven