Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Gvd weer een kadett-e weg? :/ Waaorm laten ze die kadettjes nou onderhand niet eens met rust. Hopelijk krijg jij jouwe wel terug. M'n maat is zijn rode kadett-e nog steeds kwijt.
Er is btw een gestolen/vernield sub forum. Daar hoort je post in thuis.
tja, auto zag er nog aardig uit, altijd buiten gestaan, wel iets geleden. maar kwam altijd van A naar C ook al kostte dat soms (een beetje)bloed, zweet en tranen.
@Automatic-freak wrote:Hebben we het er op de meeting van Opel Team Eefde net over gehad dat mijn 'oude' babyblauwe 4-drs van eigenaar is gewisseld maar niemand wist waar hij naartoe was gegaan ... kom ik hem net vlakbij mijn huis tegen; tussen Wierden en Rijssen !! :shock: :shock: :shock:
(ik was zelf met mijn Coupé en reed net in tegengestelde richting op de rotonde; nog wel ff naar elkaar kunnen zwaaien ... :thumb )
mvg Erik
deze heb ik idd de afgelopen weken ook al 3 a 4 keer gespot hier in twente (almelo wierden) dus rijd hier idd in de buurt! nette wagen king:
Topicje van de Coupé van Xavier. Is volgens mij het 2de weekend van juni afgemaakt en was toen meteen te bewonderen op de meeting in Eefde. Is inderdaad een héél leuk Coupétje geworden!
Vanochtend aan de rand van Borculo aan de kant van Geestern een C Coupé. Stoer ding. Spatbordverbreders rally uitgevoerd en bestickerd. Ook een leuk geluidje trouwens. Iemand van hier?
@mieke wrote:Topicje van de Coupé van Xavier. Is volgens mij het 2de weekend van juni afgemaakt en was toen meteen te bewonderen op de meeting in Eefde. Is inderdaad een héél leuk Coupétje geworden!
Op het 130 stuk op de A2 ( Culemborg meen ik ) richting het Zuiden,
Een OPC Astra , De Baby blauwe C kadett Coupe die ik wel eens op internet heb gezien en een Omega 3000 daarachter dacht ik met een hoop spullen achterin.
Ik reed in een Rode C Kadett Coupe en zwaaide wel vrolijk king: