@Chris426 wrote:Ik heb ns wat opgezocht en wat uitgeprobeerd met de x18xe1 die ik hier heb staan voor de sloop, en ik denk dat je het als volgt kan doen:
uit de tis
Je ziet op afbeelding je gasklep, met daaraan de gaskabel.
Waar cijfertjes 4 en 5 naar wijzen heb je een clipje dat je omhoog kan trekken.
Ik vermoed dat, als je dit omhoog trekt, je de kabel wat kan aanspannen door deze wat op te schuiven.
Het kan echter ook zijn dat je dit kan doen ergens aan de klep zelf, aan de hendel waar de kabel aan vastzit.
Ik ben niet zeker van de manier die ik hier beschrijf, heb het enkel ff getest op een niet rijdende wagen, nooit in het echt uitgevoerd, maar klinkt logisch

.
Misschien dat iemand dit nog kan bevestigen of ontkennen.
bedankt nog voor je reactie, het is gelukt ik heb inderdaad met het clipje de gaskabel kunnen verstellen het was vrij makkelijk om te doen, gewoon clipje verwijderen en dan kan je hem zo verstellen!