Op-com NL software

[quote quote=18342711]Ik wil ook graag nl software van een obd2 engels is bar slecht van mij…dus wie ken mij de nl verschaffen…

[/quote]sorry bedoelde dus opcom
 
Ik heb ook de Op-Com clone binnengekregen en dus ook niet werkend kunnen krijgen helaas. Heb net 1.64 gedownload gekregen maar ik heb daar een wachtwoord voor nodig. Wie kan me daaraan helpen?
 
[quote quote=18342970]Ik heb ook de Op-Com clone binnengekregen en dus ook niet werkend kunnen krijgen helaas. Heb net 1.64 gedownload gekregen maar ik heb daar een wachtwoord voor nodig. Wie kan me daaraan helpen?
stuur maar pm
 
ben weer eens opzoek naar de juiste software...

laptop vs val op grond is geen aanradertje....

nu W10.. kijken hoe dat gaat.
 
Hallo allemaal

heeft iemand een juiste nederlandse versie werkend. ik had de versie 1.64 hiervandaan gehaald maar zoals de meeste is er een wachtwoord vereist.

Bij voorbaat dank

Gr, Frank
 
Hallo allemaal,

Ben sinds kort ook de eigenaar van een Op-Com Clone v1.70 zou iemand mij ook van een link kunnen voorzien met de Op-Com NL software?

Alvast bedankt!
 
de laatste software, tot welke jaar werkt deze?

als dat verder als 2010 is dan graag het wachtwoord van de 2014 opcom versie
 
[quote quote=18344428]Stuur je mail adres ff prive…..[/quote]
De titel zeg het al tot 2014 Stuur je mail adres via pb dan zend ik het via de mail
 
Ik heb de software van pjotter gehad maar ik heb tot nu toe geen wachtwoord hoeven invullen....en waar zou dat moeten ingevuld worden dan
 
[quote quote=18344437]Ik heb de software van pjotter gehad maar ik heb tot nu toe geen wachtwoord hoeven invullen….en waar zou dat moeten ingevuld worden dan
[/quote]
't .rar bestand zelf is beveiligd met een wachtwoord.

het wachtwoord van de .rar bestand op mega.nz is "autoprofessionals.org" (zonder hoofdletter en aanhalingtekens) deze download is de 2014 versie in het Engels ;)

Mocht er iemand de 2014/2016 versie hebben in het Nederlands, let me know ;)
 
Terug
Naar boven