Nieuwe Opel VXR8 + 129pk = 590pk

Roelof

Post vaak



It pumps out 590bhp - 129bhp more than the standard VXR8, torque is also improved by 121lb ft, now 527lb ft. Changes include a bigger intercooler, uprated fuel injectors, a separate air intake and a remapped ECU.



Nu nog iets meer de looks van een supercar....
 
Originally posted by Njoy_Corsa



Vertel eens wat daar Opel aan is? :hmmz



In Engeland is het een Vauxhall, maar eigenlijk is deze auto natuurlijk de Holden Monaro. Deze generatie Monaro heeft iets minder met Opel te maken, omdat Opel geen fatsoenlijk RWD platform meer produceert. Hoofdzakelijk is deze generatie Monaro dus een ontwikkeling van Holden zelf. (Holden is van origine een australische autoproducent)



De vorige Monaro stond op een gemodificeerd Omega B platform.



Opel-Vauxhall-Holden (en tegenwoordig horen daar ook min of meer Saturn, Chevrolet en Pontiac bij) is al langer dan vandaag een aan elkaar gerelateerde poot van het GM-concern. Vauxhall's zijn tegenwoordig 'ge-rebadge-de' opels. Holden heeft altijd een wat apartere weg gekend met eigen modellen en uitvoeringen. Dat komt omdat de australische automobielmarkt anders in elkaar steekt dan de europese.



Persoonlijk vind ik het nog steeds een gemiste kans van Opel om deze auto (en de vorige generatie) ook in het vasteland van Europa op de markt te zetten.
 
Spijtig dat ze er geen Opel embleem op hebben gedrukt...

En vooral dat het stuur aan de andere kant zit :).
 
origineel gepost door Hawke

Spijtig dat ze er geen Opel embleem op hebben gedrukt...

En vooral dat het stuur aan de andere kant zit :).



dat embleem kun je er zelf knutselen....(of gewoon weglaten.....)



en dat sturen is een kwestie van 2 weken en je bent het gewend:D:D
 
Terug
Naar boven