Nieuwe auto Astra H

Ik woon in de achterhoek. Een maat van mij (monteur) heeft OP com aangeschaft, maar hij weet niet hoe dit ingeschakeld kan worden..
 
Je moet code-index van je scherm aanpassen. Meestal is dat een kwestie van met 1 verhogen. Check wel of alles goed functioneert.
 
De auto staat nu op winterbanden. Nu ik de auto wat langer heb kan ik wat meer info geven. De auto rijdt goed het verbruik is gemiddeld zo 'n 1 op 10,5 ( ik rij voornamelijk woon werk 7 km enkele reis). Verder geen problemen met de auto, alleen dat het vocht niet snel weg te krijgen is met de airco. Wellicht een airco service geven? Ik vraag me alleen af of je met de sport stand ook de ESP uit zet i.v.m. sneeuw o.i.d.
 
Het is een 1800 140 pk. De golf kun je niet echt met de Astra vergelijken omdat dit een veel stuggere auto is dan mijn oude golf 5.
 
Terug
Naar boven