navigatie update grandland

pjotter

Post vaak
Ondanks vele reactie kon ik mijn navigatie gewoon updaten bj 2020 van mijn grandland X via my opel usb stick in de pc de instructie volgen en

daarna plaatsen in de auto en de update werd uitgevoerd

q4chsju312bb1n7r7uz1itqx9k0zrqjm.jpg


iaqlqgqqdjzxgzkmrxl31mx56mht3yur.jpg
 
Ik probeer de navigatie te updaten met schakel wagen kun je start onderbreker uitzetten maar hoe gaat dit bij hybride automatisch uit 2022
 
De update procedure voor een Hybride voertuig kan worden uitgevoerd in elektrische modus.

Indien tractiebatterij minimaal 90% volgeladen is en de gordel van de bestuurder is ingegespt.

Ook is het mogelijk om de auto in de Sport modus te zetten met enkele verbruikers aan (achterruitverwarming, airco op Lo en dergelijke)

Dan blijft de verbrandingsmotor lopen om de 12V accu bij te laden.
 
@fan1966: nuttig om te weten.

Ik ben ooit gewoon een ritje gaan maken van 25 minuten. Koste uiteraard wel wat brandstof, maar de motor ging iig niet uit. Eco stand / S&S uitgeschakeld.
 
Iemand een idee ?
na laatste update navi pro geeft navigatie bij afrit autosnelweg het volgende aan.

” Verlaat na 800 meter de snelweg “ echter dan ik al aan grote witte bord naast de snelweg waar 400 meter op staat .

een verschil van 400 meter dus.

 

grtz
 
Hallo,

sinds vorige maandag bezitter van een nieuwe grandland x (gewoon benzine) aangekocht bij de dealer (een van de laatsten die van de band is gerold).

Ik zie in de app dat er een update is voor de navigatie 17.0.0. Ik heb deze proberen doen, maar na 45min was ie nog niet klaar. Is dat normaal?

Helaas wel contact moeten afzetten omdat ik aan het werk was, dus hopelijk kan ik hem opnieuw proberen?

Bijkomende vraag, ik zie overal passeren dat er versie 24,25 of 26 is van de kaarten. Maar de app geeft 17 aan. Kan ik gewoon die 26 downloaden en op de stick zetten?
 
Heb inmiddels de laatste versie gedownload RC28 en geinstalleerd op mijn grandland en werkend duurt ongeveer een uur met firmware en kaart v europa

cyg1gmk92wv8oogdfukzwequ6ht9yg1l.jpg
 
Dag allemaal, nieuw hier en sinds kort in bezit van een Grandland X uit 2020. De kaarten versie is:
CI-TT-PSA.P3CNS.U-MAP.EUR.TTC-27.0.0

Ik probeer ook de kaart te updaten (firmware is al gelukt), maar wat ik ook doe, krijg het niet aan de praat.

Ik heb via mijn Macbook als eerste geprobeerd door de 'Opel Update' app van Opel te gebruiken: die downloadt dan de firmware en de kaartupdate, en zet dit op mijn USB stick. Deze prik ik in de auto, waarna de firmware update prima verliep.

Maar, de kaart update wordt daarna wel herkend, ik kan aantikken dat hij de map-eur moet updaten, hij lijkt te starten maar na 1-3 seconden verschijnt meteen in beeld dat de kaart update mislukt is.

Ik las dat het soms een paar pogingen kost, maar wat ik ook doe: werkt niet. Heb ook geprobeerd de update zonder de Opel MacOS app te downloaden, via https://sites.google.com/view/nac-rcc/system/nac/wave-2, en dat geeft hetzelfde probleem. Wel zit er dan een xml bestandje extra op de USB, maar dat lijkt niet te helpen.

Iemand tips? Ik ben de tweede eigenaar, misschien zijn die kaarten niet meer gratis?
 
MIjn grandland is van hetzelfde bouwjaar 2020 en kon deze ook updaten heb voor de zekerheid nog een instructie toegevoegd

tfioywjvp5xnzw5bgjdd2c3hm1wd1jjn.jpg
ykvz9klwa1lwzol0svuv97uvj1a4q3i7.jpg
ci1qqetbjxpzlgmsutzxywy82ircyswx.jpg
7yy0zy0rxcggb0jzbxspz3227cdaam5x.jpg
dnqem3f7qgapd3c51vv3vguls3f84s0p.jpg
c74s4oe59vufkxg1ktpi70llurguvzzg.jpg


 
 
Heb de oorzaak gevonden. Het lag aan de MacOS app: ik vermoed dat hij hidden files laat staan.

Als ik Opel update app draai op een Windows pc gaat het prima. Duurde idioot lang in de auto maar ach B-)
 
Terug
Naar boven