Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Heb ik ook gehad. Eerst even bougies vervangen en anders ook de bobine. Bij mij was het toen der tijd de bobine welke defect was en de wagen als een malle begon te stotteren.. Vooral bij het optrekken.
als iemand hier een bevestiging op kan geven of dit deel voor jouw motor juist is
als dit klopt dan de motor code onthouden of opschrijven.. als er later problemen komen met je motor of je moet onderdelen hebben met een motorcode wordt het helpen een stuk makkelijker
Sinds vandaag hebben wij ook dit probleem denk ik? Met optrekken in de 3/4e versnelling stottert hij kort en houdt hij in... Soms wel soms niet, klinkt dit bekend?