Mickey met een Opel Astra G station

Erg laag? Valt toch wel mee. Hahaha. Mn accord is rondom denk 90/100 gezakt. De draagbalken onder de auto hebben 6 cm speling tot het asfalt. Moest wel een katvervanger, want die zat op 2,5 cm. Dus die schuurde bij elk klinkerweggetje. Hahaha



Het probleem is ook dat mn vriendin geen comfort wil verliezen. En denk dat elke schroefset wel stugger is dan orgineel. Die van mn accord is in hardheid instelbaar, maar zo soepel als orgineel gaat em nooit niet worden..
 
Zo, even een upje.

De honda Accord is verkocht. En ik ben met mn eerste update bezig.



De uitlaat. Standaard demper blijft. Wil geen herrie ivm de kleine. Dus vanaf de einddemper een sierstuk maken!



a4mlqu.jpg


Mooi een beetje 50/50. Zodat er in beide pijpen geblazen word

2uy3705.jpg




2ivjl36.jpg




4gizau.jpg




v68w.jpg




5dj514.jpg




Jammer genoeg deze week geen tijd meer ivm lange werkdagen. Hopelijk zaterdag weer verder.



Groetjes. Mike.
 
Leuke station! en die velgen maken hem zeker dik! alleen verlagen is toch echt wel stukken mooier, alleen op je fotoshop is de voorkant toch wel iets te laag..



Succes en alsnog gefeliciteerd met de kleine!
 
Proficiat!



Ik zou hem gewoon 35/35 of 40/40 verlagen oogt wa mooier en comfort heb je nog steeds!



Onze astra g station met dubble uitlaten is very nice hebben wij ook gehad onder onze oude station alleen die eind stukken zijn nog subtiel dat waren de onze niet (Dtm) maar wel weinig herrie ;)
 
Vandaag ff lekker aan de knutsel geweest



Wat nou krikken?? Ik heb een hele grote krik!!

amplpg.jpg


wat ik na veel passen meten slijpen lassen gemaakt heb:

2r639yc.jpg


2di3cco.jpg


27y722h.jpg
 
Terug
Naar boven