Ik weet wel dat het voortrein van een kadett C anders is als van een manta.
Voor zover ik het weet gebruiken de c-kadett turbo rijders aan de ene kant een manta 1.8s motorsteun, en aan de andere kant een Omega motorsteun, maar dit durf ik niet met zekerheid te zeggen.
Verder heb ik geen calibra turbo remmen, maar vectra 2000 remmen, dat is hetzelfde als astra/vectra/kadett GSi.
Weet niet ofdat dit in de toekomst afdoende is, anders komen er min. 4 zuiger klauwen op, met grotere schijven, huidige zijn die van barry (sniksnak hier op het forum) en dat zijn 260x24 geventileerde schijven die plug 'n play passen.
Achter heb ik op de as golf 4 klauwen met bmw E30 schijven zitten, maar deze gaat in de toekomst wss weg, ik ga namelijk bezig met een BMW E30 achteras onder de auto pas maken.