Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
De mijne (ook een rode zoals hier boven maar dan "standaard" BEV" is 22 mei afgeleverd. Was half maart 2024 besteld dus net iets meer dan 2 maanden. Valt mee!
PS: De reCAPTCHA van deze site is echt verschrikkelijk of heb alleen ik daar last van?
Ja, de captcha is verschrikkelijk maar een goed middel tegen bots.
Ik heb het idee dat de levertijd redelijk gelijk getrokken is met hoe het voor de lerveringsproblemen was. Maandje of 4, geen onduidelijke communicatie, geen verschil tussen wat marketing belooft en wat de fabriek aan kan.
maar dat is een idee hè, wat de werkelijkheid is valt te betwisten
Opel Astra ST PHEV - GS editie besteld begin april, nu al geleverd bij de dealer. Nog geen 2 maanden levertijd. Stond gepland voor midden september, dus positief verrast. Wellicht dat ik een uitzondering ben, maar op basis van mijn ervaring en de laatste berichten hier lijken de levertijden wel terug te lopen.
<p style="text-align: left;">De mijne is ook binnen! Besteld in november, geleverd eind mei en lease ingegaan begin juli dus nu heb ik hem.
Opel Astra Sports Tourer Hybrid GSe!
Rijd heerlijk, de app werkend krijgen is nog een uitdaging maar elke dag komt er ineens weer functionaliteit bij </p>
Is even wat anders dan rijden met die Grandland met pure pech motor :wacko: