Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
@RISL wrote:Sorry voor de offtopic, maar volgens mij wordt er even iets te kort door de bocht gegaan:
@Mad Max wrote: Gezien je zegt dat het klinkt alsof de koppeling slipt (automaten hebben helemaal geen koppeling) zou het kunnen dat er ergens een ring in je bak kapot is
Hoezo hebben automaatbakken geen koppelingsplaten? Die hebben ze wel degelijk.
dank jullie wel voor alle reacties ik heb verder gekeken en een automaat bak op een 115 pk bak is misschien niet zo'n mooie combo om mee te rijden ik wil dus overgaan naar schakel omdat dit minder problemen geeft met over verhitting(wat je probleem kan wezen als je automaat rijd)
nu is mijn vraag omdat ik zelf altijd voorwiel aangedreven auto's rijd wat past er voor schakel bak op een c2.0ne uit 1997 voor een achterwiel aangedreven B-kadett?? en wat zijn de aan passingen voor de achter as of sper differentieel ??
alles is origineel qua sper differentieel aandrijf as en achteras (auto was origineel 1.2 automatic)...
de ohc as die eronder ligt kan verloopig nog de 115 pk aan maar dit zal in de loop der tijd veranderen...
ALLE SUGGESTIES WELKOM.... mits het geen duizende euro's gaat kosten dan wordt het niet haalbaar