gsi kop doen

b corsa

Post weinig
hallo



ik vroeg mij af of het een makelijk klusje is om zelf de cilinderkop van een 1.6 16v gsi tedoen

de vorige eigenaar is een keer vergeten zijn distrubutie tedoen ik weet dat ik de kleppen moet doen maar zou het een makelijk klusje zijn om zelf tedoen de kop is al wel gevlakt bon heb ik er bij die jongen wou ook zelf de kleppen eerst doen vandaar alleen gevlak



mvg hoop op reaktie's
 
"te doen"?



Wat wil je ermee gaan doen dan?

Kleprubbers vervangen? Klepjes schuren? Of wat?

Nokkenaslagers vervangen?
 
nee de kleppen zijn er uit. maar ik vraag me aF of je de kleppen er weer makelijk in krijg vanwegen de klepveren.

ik wil hem zeg maar zelf in mekaar zeten het blokje. en wat ik dan allemaal nodig heb aan spullen en gereedschap.

zoals je net zeg kleprubbers. en er komen nieuwe kleppen in die ga ik bestellen bij opel of ergens anders. en de nokkase moet ik dat dan ook laten doen of iets .



mvg
 
ja, die krijg je er gemakkelijk weer in. Wel ff letten op die schoteltjes die er boven op liggen.

Nokkenas....tja, als je er toch bent, zou ik gelijk nieuwe lagerschalen monteren.



Heb je wel nagedacht over je rekbouten enzo? Die moet je ook vervangen en weer op het juiste moment aandraaien.

Kleppen zou ik gewoon bij de Brezan of de grossier halen, niet bij Opel.



Niet lullig opvatten, maar uit je vragen blijkt dat je er weinig ervaring mee hebt, zou je het dan niet samen met iemand doen die er meer ervaring in heeft?
 
kwa kop revisie heb ik 0 tot wijnig ervaring dat klop maar ik ga wel aan een keneis vragen of hij tijd heb om tehelpen

en anders hoop ik dat iemand mij van de opelforum kan helpen want wil het maar altegraag leren hoe het in me kaar zit



mvg



ps bedankt voor de tips
 
Ik heb eventueel nog wel een GSI koppie liggen, met nieuwe klepseals en opnieuw ingeslepen kleppen. Heb je alleen nog een koppakking en rekbouten nodig. P.m. maar ff als je hier belang bij hebt.







Ed
 
Terug
Naar boven