Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Fotoshootje :: datumpoll >> Opgeven voor 10 oktober
De 19e is helaas voor mij waarschijnlijk niet haalbaar, mocht het wel haalbaar zijn, wil ik wel mee, al is het maar om mijn eigen DSLR-etje even los te laten
Eind van de middag zou mooi zijn voor goede daglichtfoto's, en dan als je daar mee klaar bent, kun je nog wat foto's maken als de avond invalt. Je krijgt dan veel mooiere lucht/kleureffecten in je plaatjes
Dat klopt, vond ze alleen relatief duur in 67mm. Wellicht later nog.
Overigens om verwarring te voorkomen: ik hoef zelf niet op de prent en zal dus ook om de hoek parkeren, ik wil dus geen van de 5 plekken in beslag nemen .
Zeker heel leuk dat je dat wilt doen!!!! Vind ik een heel leuk aanbod, maar even concreet, ik denk dat Stender vanavond uitsluitsel geeft wat betreft de tijd.
Ik vind 14:00 ook prima!!!
Nogmaals heel gaaf van dat aanbod van foto's nemen, ik ben daar heel beniewd naar!!!
Zaterdag ochtend ga ik haar wassen daarna stalling in tot zondag