@2000 wrote:@2000 wrote:Nou, dan zal ik er een aardig schepje bij doen. Mede door mijn makkelijkheid is mijn boete nu 300. Ik heb 160 gekregen voor mijn donkere ramen. Ik was bezig om in beroep te gaan, maar in de tussentijd wel 2 verhogingen gekregen. Ik kom er nauwelijks aan toe, dus toch maar besloten om alsnog te betalen :cry
Nieuw pot bedrag: 997.75 euries
Pfff, mijn schepje erbij loopt nog steeds......
Wat blijkt: ik heb de boete betaald, en tegelijkertijd heeft justitie een incassobureau ingeschakeld. Het bedrag was ondertussen verhoogt naar 440, en na bellen met incassobureau bleek dat ze op het punt stonden om loonbeslag te leggen (bluf?)
Maar het schijnt zo te zijn dat zo'n incassobureau door gaat totdat ze van justitie horen dat het geregeld is :shock: Dus uiteindelijk ook deze maar betaald, en nu weer achter mijn eigen geld aan om het terug te krijgen (wat een sche!t land is dit toch!!!) Dus het totaal betaalde voor mijn te donkere ramen zit nu (tijdelijk) op 740 euro. (als ik dit terug lees, wordt ik wéér woedend!!!!)
incassoburo mag alleen incasseren, en geen loonbeslag leggen een gerechtsdeurwaarder mag wel beslag leggen, dat is iets wat maar weinig mensen weten. die buro's mogen alleen heel lief aan je vragen of je zo vriendelijk wil zijn om te betalen. hoorde ik laatste ook.