ik zou de kop zeker vlakken. kost maar een paar tientjes, en dan word hij meestal nog gewassen ook.
waarom zou je voor die paar tientjes het risico lopen dat de boel later weer los moet en je weer nieuwe pakkingen moet kopen.
ookal is een kop niet krom, dan nog kan er op sommige plekken een lek ontstaan, als dit bijv al zo is geweest is de compressie daar langs weggelekt, en dus ook de verbranding een uitweg langs die weg gezocht waardoor het metaal ook aangetast wordt.
ook wil vaak de ring van de koppaking iets inbranden op de kop. grote kans dat een nieuwe pakking daar dan gaat lekken.
een kop die goed krom is geweest zal vaak een slechte klepafdichting hebben. de zetels zijn immers ook krom geworden.
een goed revisie bedrijf kan de afdichting snel controleren vaak is dit gewoon extra service bij het vlakken. door hun ervaring kunnen ze vaak zien of er nog andere problemen zijn aan de kop. het is fijn om hier achter te komen voor het monteren.
denk dus ook aan klepafdichting, geleider slijtage, klepseals en gezakte klepzetels (vaak bij LPG)
stuur maar een berichtje als ik wat voor je kan doen.