Een vreemd claxon probleem

Ik heb een vreemd probleem. Als ik met mijn zafira met licht aan rijd doet mijn claxon het niet. Maar als ik het licht uit zet doet mijn claxon het wel. Iemand een idee waar ik moet zoeken of kent dit probleem.



Groet Jo
 
Ook welkom,



Hier is een CIM(stuurkolom module) modificatie voor geweest dan wordt er een klem om de CIM geplaatst waardoor de stekkers beter blijven zitten.
 
Dan zul je klemmetjes bij de dealer moeten vragen.

Het klusje stelt niets voor.



Bij de dealer zetten ze een blauw stipje achterop het stuur zodat je kan zien dat de cimmodule aangepakt is.



Ik heb ze ook wel gehad dat ze voor een softwareupdate moesten...daar hielpen de klemmetjes niets.
 
Goedemiddag,



Mijn ouders hebben ook een probleem met hun Zafira B, als ze de claxon indrukken gaat soms de radio harder of zachter, en soms is het probleem ook weg. Heeft dit ook met de befaamde klemmetjes te maken? De dealer had al gezegd dat misschien de CIM module vervangen moest worden.
 
Terug
Naar boven