dikke calibra's topic

Kilat

Post weleens wat
ook voor de calibrafans een topic gemaakt :D





osl_123.jpg




100_3787.JPG


opel_calibra_modified_03.JPG
 
als ik thuis ben (ben nu op stage) zal ik ook even wat calibra's posten.. ik heb ook een verzameling van bijna een paar GB..



keep on posting!
 
als ik het weekend even tijd heb, zal ik eens kijken...



heb nog een aardige prive-verzameling op mijn pc..king:
 
Ik vind de breedbouw van deze er wel apart uit zien :o Kleur is niet mijn ding maar zou er best meer fotos van willen zien.






Die mintgroene ziet er ook wel rauw uit :D
 
Wat ik dan soms niet snap, als je je Calibra op een bepaalde auto wil laten lijken? Waarom koop je dan niet gewoon die auto??





Inplaats van een Calibra om zeep helpen?:cry
 
Origineel gepost door 2slow

Wat ik dan soms niet snap, als je je Calibra op een bepaalde auto wil laten lijken? Waarom koop je dan niet gewoon die auto??





Inplaats van een Calibra om zeep helpen?:cry



Idd, dan besteed je zo'n gigantisch bedrag aan de ombouw die je voor die auto voor ogen hebt terwijl je eigenlijk als je naar het kostenplaatje kijkt kun je net zo goed die auto kopen waar de kop -en achterlampen vanaf komen en die dan zo optuigen :hmmz Van die wit/blauwe met een compleet... toyota celica front :o???? ben ik dan ook totaal niet kapot . Oh well, ieder zn eigen ding zullen we maar zeggen :P
 
Terug
Naar boven