Den Adam staat in mijn garage

cocker

Post weinig
Vorige zaterdag werd den Adam van mijn vrouw afgeleverd door garage Soers uit Tienen (B)



Het is de Slam uitvoering met zowat alle opties erop die we konden nemen. 18inch velgen en de spiegels, grill in chroom, dit valt op de foto's niet echt op. Maar is wel mooi.



Hier enkele foto's dit weekend genomen op de camping:















Ik zit hier zelf op het forum met een Insignia OPC line 2.0 Turbo dus denk ik niet dat ik mezelf verder moet voorstellen.
 
bedankt!! nen adam in éénkleur was niet zo evident maar ik vind het zelf ook heel mooi in combinatie met die velgen en ook de spiegels die hier niet goed uitkomen, maar ik probeer zo snel mogelijk hiervan ook een foto te plaatsen :thumb :thumbup
 
Ik kan u melden dat er hier ook een corsa black & white in de garage staat!!

Wat bedoel je met burgerlijk??

Ik ben niet van de jongste meer, maar mijn hart klopt nog altijd Opel.



Enige wagens die op mijn lijst staan van 14 Opels die ik nieuw kocht!!! Manta GT/E, Manta 400, enkele Kadett's GSI, en momenteel mijne Insingia 2.0 turbo, dan die burgelijke Adam en de Corsa van mijn dochter. En dit op 33 jaar tijd!! Wie doet beter?
 
Terug
Naar boven