De Insignia van Jeroen W

calibra-power

Post weinig
Ik denk laat ik maar weer eens een topic beginnen.

Zoals jullie weten staat het AFL project even op een laag pitje. Het blijft erg lastig om een donor auto te vinden.



Verder ben ik veel op en neer geweest naar de dealer. Eerst had ik roest bij de scharnieren maar dit hebben ze gelukkig kostenloos verholpen.

Daarna begon het gedoe met de stoelverwarming maar ook dit hebben ze gelukkig kostenloos verholpen.

Ik dacht dat ik nu wel alles had gehad, maar helaas...

Afgelopen weekend heb ik samen met een vriend van mij de hele auto zitten kleien, poleisten, poetsen en waxen.

Hij ziet er nu echt als nieuw uit. Fantastisch gewoon.

Alleen toen we bij het dak aan kwamen met goed licht erop zagen we direct dat er 5 roest plekjes op zaten.

Het lijkt van onder de lak te komen en baal er echt heel erg van. Heb vandaag de dealer maar weer gemaild.



Foto-QCMYI38Z.jpg




IK ben erg benieuwd naar hun reactie. Voor een auto van 4 jaar oud vind ik dit niet kunnen. Zou dit van buitenaf komen of zou de auto slecht gespoten zijn.



Verder nog wat foto's van het eind resultaat :)



Foto550-SMZ74XUZ.jpg




Foto550-G78XZWVM.jpg




Foto550-XOB4CTAX.jpg




Foto550-OVJ4AIKJ.jpg




Foto550-BI4CHNW7.jpg
 
Nog even een tip.

IK heb het uitlaat sierstukje, de lijsten rond de ramen en alle leidingen onder de motorkap gepoetst met All metal polish.



G13005_NXTMetalPolish.jpg




Dit is echt wonder spul. De lijsten om de ramen zijn niet meer dof en weer als nieuw. Alle leidingen onder de motorkap lijken nu wel verchroomd. Bijv de leiding van de airco die is mat aluminium. Na een beetje poetsen weet je niet wat je mee maakt. :thumb
 
De auto ziet er weer mooi uit! :thumb Jammer van de ondekte roest...



Bedankt voor de tip. Kreeg mijn sierlijsten ook niet meer helemaal schoon, zal dat spul eens gaan proberen!
 
Nou ik ben gisteren maar weer eens langs de dealer gereden.

Ze hebben weer foto's gemaakt, het onderhous boekje weer gekopierd en de hele handel weer naar opel gestuurd ter beoordeling.



Nu helpen ze me prima daar en ik heb tot nu toe alles nog vergoed gekregen maar heb toch wel een zure smaak ervan gekregen. Heb echt het gevoel dat ik een maandag morgen of vrijdag middag insignia heb gekocht ;)

Het begon met de roest in de deuen, toen de stoelverwarming. Nu het dak en gisteren ging ook ineens de speaker op het dashboard stuk.

Het klinkt alsof hij is opgeblazen maar dat lijkt mij vreemd. Deze speaker geeft het geluid van de gordel, openstaande deuren en de carkit weer. Het is nu in ieder geval niet om aan te horen.

Volgende de dealer kon het ook de radio zelf zijn maar deze is al een keer vervangen in de 4 jaar dat de auto oud is.

Hebben jullie ook zulke dingen of valt het verder mee.

Kwa techniek heb ik nog weinig te klagen gehad gelukkig. (Even afkloppen)
 
Stoelverwarming al vervangen

Schakelaar elektrische stoel al vervangen

Stuurhuis moet nog vervangen worden afspraak gemaakt



gelukkig garantie



Maar voor een auto van aug 2010 toch al veel kapot gegaan.
 
Ja inderdaad. Dat is al veel. De mijne is uit 2009. Ik heb hem nu een paar maanden. Ik heb de historie opgevraagd bij de dealer en de lijst is nog wat langer. De dvd800 is al eens vervangen en nog wat. Weet alleen niet meer wat.

Kwam er vanmorgen achter dat de achterruit verwarming nou ook niet echt super werkt. Is dat bij jullie ook? Ik heb een sedan
 
bij m'n vorige uit 2009 ook nooit problemen, en met deze van eind 2011 ook nog niet gelukkig :)



sedan achteruitverwarming werkt perfect
 
De mijne doet het echt vrijwel niet. Pas na een kwartier kun je een beetje het profiel van de draadjes zien.

En opel vergoed helaas niet de plekjes op het dak.
 
achterruitverwarming zou toch in enkele minuten gewoong oed moeten zijn, bij mij is het echt binnen 5 minuten helemaal goed, ook bij mn vorige..
 
Vandaag met de Insignia weer bij de dealer geweest. Hij had een beurt nodig en lekt sinds een tijdje koelvloeistof.

Het houd niet op met het gezeik. Maar een maatje van mij werkt bij opel en had hem meegenomen.

ze hebben de behuizing van de EGR klep vervangen. Het schijnt dat deze gekoeld wordt met koelvloeistof en dat het een bekend probleem is dat deze wel eens wil lekken.

Echter 40 km verder kwam de melding van het koelvloestof peil alweer :(

300 euro lichter en nog geen oplossing...



Maar gelukkig was vandaag ook een goede dag.

Heb eindelijk de eerste update kunnen bestellen.

Binnenkort word ie 40 -35 verlaagd en komen er voor 15mm en achter 20mm spoorverbreders op.



Zodra het gemonteerd is zet ik direct foto's online
 
hm dat is idd minder



updates zien er goed uit, heb je de intrax veren besteld die er bij mij ook onder zitten? :D

spoorverbreders denk ik dat er van het voorjaar bij mij ook opkomen :)
 
@calibra-power wrote:Vandaag met de Insignia weer bij de dealer geweest. Hij had een beurt nodig en lekt sinds een tijdje koelvloeistof.

Het houd niet op met het gezeik. Maar een maatje van mij werkt bij opel en had hem meegenomen.

ze hebben de behuizing van de EGR klep vervangen. Het schijnt dat deze gekoeld wordt met koelvloeistof en dat het een bekend probleem is dat deze wel eens wil lekken.

Echter 40 km verder kwam de melding van het koelvloestof peil alweer :(





Merk je ook effectief een lek op, dus water onder de wagen, of krijg je enkel die melding?
 
Ik heb me suf gezocht. Eerst was er duidelijk een lekkage aan de voorkant. Rechts van de uitlaat. Daar was alles nat dus vandaar dat de dealer ook dat onderdeel heeft vervangen. Nu is dat deel droog. Echter het heeft geregend dus het is lastig beoordelen. Het kan zijn dat er nog een luchtbel in de verwarming zat. Heb hem weer bijgevult. Nu maar afwachten en anders weer terug
 
Terug
Naar boven