origineel gepost door CommoCruiser
origineel gepost door GlennGSI
Heb ook nog een heel irritant rammeltje of zeg maar gerust rammel.
Als ie stationair draait dan rammelt het als de ziekte, trap ik de koppeling in is het weg.. conclusie druklager ? Die is nieuw !! Heb echt zo geen zin om de bak er weer af te halen. Of ik moet de cassette eruit halen maar daar moet ik dan wel een goede beschrijving van hebben hoe ik dat moet doen.
Heb je al eens met deze bak gereden ?
Je kan namelijk de prise-as terugtrekken om de koppeling er uit te halen.
Als de borging van de prise-as er niet in zit, kan deze op en neer rammelen.
Als je de koppeling intrapt staat de prise-as stil en is het gerammel ook weg.
Als je het linker voorwiel eraf haalt kijk je voor de veerpoot tegen de bak aan. Daar zie je een zeskantige plug zitten.
Als je deze eruit draait kan je bij de prise-as komen.
Effe kijken of je daar een borging ziet zitten.
Als je de prise-as terugtrekt kan je de koppeling via het luikje aan de onderkant van het koppelingshuis eruit halen.
Deze bak heeft eerder op men witte GSi 16v gezeten. toen was ie prima in orde. Ik denk daarom dat het niet de bak zelf is. maar ik zal het in ieder geval wel even nakijken om het uit te sluiten. Hoe de borging eruit ziet zoek ik wel ff op in het boek
Thnx