J JelOpel Post best veel 19 sep 2011 #41 Ben een Dakar versie aan het proberen te maken: Work in progress!! Hm, ben er nog niet tevreden over, ondanks alles dat moet gebeuren nog natuurlijk.
Ben een Dakar versie aan het proberen te maken: Work in progress!! Hm, ben er nog niet tevreden over, ondanks alles dat moet gebeuren nog natuurlijk.
P petrolhead Loopt hier de deur plat 19 sep 2011 #43 @RISL wrote:@ petrolhead, gave inzending, zeker met dat stof zo! Maar je zwarte velgen kloppen niet helemaal met je banden, ze zijn niet even rond. bedankt, velgen was inderdaad een vergissing, maar had weinig zin meer haha... even kijken of ik het nog kan aanpassen.
@RISL wrote:@ petrolhead, gave inzending, zeker met dat stof zo! Maar je zwarte velgen kloppen niet helemaal met je banden, ze zijn niet even rond. bedankt, velgen was inderdaad een vergissing, maar had weinig zin meer haha... even kijken of ik het nog kan aanpassen.
D de wit Komt hier geregeld 2 okt 2011 #45 heb er helaas geen tijd voor gehad om er nog iets aan te kunnen doen, te druk met m'n werk... Volgende keer ben ik er wel weer bij.. succes met stemmen.
heb er helaas geen tijd voor gehad om er nog iets aan te kunnen doen, te druk met m'n werk... Volgende keer ben ik er wel weer bij.. succes met stemmen.
P Peter. Komt hier geregeld 24 sep 2011 #48 @JelOpel: Waarom heeft 'ie rechts 1 raam, en links twee? En je ziet de oude achtergrond nog door de ruit. Verder wel leuk gedaan!
@JelOpel: Waarom heeft 'ie rechts 1 raam, en links twee? En je ziet de oude achtergrond nog door de ruit. Verder wel leuk gedaan!
D de wit Komt hier geregeld 2 okt 2011 #53 heb er helaas geen tijd voor gehad om er nog iets aan te kunnen doen, te druk met m'n werk... Volgende keer ben ik er wel weer bij.. succes met stemmen.
heb er helaas geen tijd voor gehad om er nog iets aan te kunnen doen, te druk met m'n werk... Volgende keer ben ik er wel weer bij.. succes met stemmen.