Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Over het algemeen niet te moeilijk: In de kofferbak zitten wellicht van die 'roostertjes' aan de binnenkant van je achterlampen. Die eraf klikken. Dan zie je de achterkant van de achterlampen al zitten. Zitten ze er niet kunnen gelijk de moeren eraf> Dan witte (of andere kleur) driepuntige schroeven (eigenlijk moeren) met de hand losdraaien. Bekabeling losmaken d.m.v. goed kijken en dan is de lamp eraf.
Oh ja, dat is waar. De H's zijn hoofdzakelijk tot 2010 geleverd. Foutje. Check je boekje eens, staat vaak een goede beschrijving voor het vervangen van de lampen. Kan je uit afleiden hoe je de unit vervangt.