Cilinderkop Omega B2 X2.2XE

Arjan Kuijper

Post weinig
Gisteren ben ik erachter gekomen dat mijn koppakking lek is van mijn Omega 2.2 16V uit 2000. Nu ga ik deze een dezer dagen vervangen maar vraag me af of de cilinderkop van een Omega B1 X2.0XEV hetzelfde is. Deze heb ik namelijk nog een compleet gereviseerde liggen wat me toch een hoop werk/tijd scheelt als ik deze kan monteren. Weet iemand of deze dezelfde zijn?
 
Even goed controleren of de water en oliekanalen gelijk zijn. Maar volgensmij kun je ze wel uitwisselen. Ze zijn alleen niet helemaal gelijk volgensmij.
 
In epc gekeken, ze maken gebruik van dezelfde koppakking dus daaruit maak ik op dat de koppen gelijk zijn!
 
De kop is eraf :thumb Alleen zijn beide koppen totaal verschillend dus heb deze kop maar weg gebracht voor revisie. Ze gebruiken idd wel dezelfde koppakking.
 
Terug
Naar boven