Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Lees btw ook weinig over het chiptunen van de Y22DTR
Schijnt dat de meeste tuners het "nog niet" kunnen/aandurven.
Momenteel zie ik maar 2 adventeerders nl DigiTecCarTuning in Gouda en Bullpower in Dronten....
En dan EDS in Germany
Greetz Comfortcruiser
Bij EDS krijg je de optie EGR/NO EGR, ik heb no egr genomen. Dan staat ie gewoon altijd ' uit' Voorts kun je bij de volgende weliwaar duitse tuners terecht voor je Y22DTR;
EDS Fahrzeugtechnik
Dbilas Dynamics
Klasen motorsport
Project Opel
En waarschijnlijk zijn er nog wel een paar....
@DCAT, wat was de KM stand van jou Vec ten tijde van je bzoek aan EDS?
Het is een opmerkelijk verschil in koppel tussen jullie twee motoren, wat mij dan opvalt is dat de omgevingstemperatuur z'n 10 graden scheelt.
Kan je EGR ook via TECH II gesloten worden? Of is een plaatje een optie ...... Uiteraard voor de Y22DTR
Binnekort ga ik ff mailen met Bullpower als er weer munten zijn.
Heb ook een stukje op `t Saab forum gelezen, schijnt met dezelfde engine rond te rijden, kan daar niemand vinden die een Y22DTR heeft gechiptuned, daarnaast lees ik wel veel over boxen voor de 2.2 DTi.
Al dit tunen van `n Y22DTR schijnt te maken te hebben met de fuelpomp..16 PSG ofzoiets....