CD30MP3 geeft geen geluid links

Dominic

Post veel
Mijn CD30MP3 geeft over de linker speakers geen geluid.

(uiteraad staat balance op 0)



iemand enig idee wat dit toevallig kan zijn?
 
Check even of de stekker goed in het frame zit, heb al eens meegemaakt met een CD30 het problem was dat ie rechts het niet deed ;)
 
Heb al een paar keer de stekker achterop de

Radio erin en eruit gehad maar dit doet niks..

Hoorde van de VOD dat er wel eens een kabelbreuk

Voorkomt bij deze auto's bij de deur.



Iemand een idee hoe ik deze kan vinden?
 
De stekker tussen je deur en de rest van de auto zit wel goed vast? (Dus met die rubberen huls eromheen)?



Draadbreuk kun je verder alleen opsporen door elke kabel door te meten met een multimeter voor zover ik weet...
 
Zal t is ff goed na gaan kijken :thumb



Heb een multimeter, alleen ik heb echt geen flauw idee hoe zo'n multimeter werkt :hmmz
 
Je kan gewoon de weerstand meten over je kabel... Op het moment dat je bijna geen weerstand hebt (dus goede geleiding) is de kabel ok
 
Ik zou even op de ISO meten, de speakers aansluitingen zitten onder elkaar

Wel opletten dat je het speaker gedeelte meet, anders vind je multimeter het niet leuk (je moet het gedeelte hebben welke alle 8 bedraad zijn).



Het lipje naar rechts houden, dan zitten de aansluitingen als volgt:



Links achter / Links voor / Rechts voor / Rechts achter



Tussen de + en de - moet je ongeveer 4 Ohm meten
 
:thumb Zal het is gaan proberen



zag wel dat me speaker weg gerot is.. toppie van Opel! papieren speakers in een cabrio! beetje regen en weg is de speaker..



maar die tweeter is nog goed? zit deze verbonden met de onderste speaker? want deze doet het ook niet..
 
Terug
Naar boven