C20xe loopt op 2 cilinders

GREY ILLUSION

Post weleens wat
Mijn c20xe loopt op 2 cilinders ... Op 1 en 2 vanaf de distributie kant... 3 en 4 doen niks... Vonken wel alle 4. Mijn bezine druk is laag tussen 2.5 en 2 bar... En heb al 2 pompen geprobeerd.... Wat kan dit zijn
 
Injectoren verstopt? Zijn je bogies wel nat? Haal het vacuum van je drukregelaar eens los en loopt die dan wel goed?
 
Kan van alles zijn.

Zijn het nieuwe bougies? Staat van de rotor en verdelerkap. Staat van de bougie kabels.



Een vonk zegt nog niets. Is de vonk sterk genoeg.



Heb je nog een ander setje injectoren liggen en anders de injectoren vsn cilinder 1 en 2 ff wisselen met die van 3 en 4.



Als die dan loopt op 3 en 4 moet je het zoeken in het brandstofsysteem. Loopt ie dan nog steeds op 1 en 2 ergens in je ontstekingssysteem.
 
Heb het gevonden. Toen ik de gallerij wou verwijderen merkte ik op dat de stekkers op de injectors niet geheel erop zaten. Is gebeurd waarschijnlijk omdat daar de gordel zat om hem eruit te takelen en er maar 2 van de 4 zekering klipjes op de injectors zaten... Hij loopt gelukkig
 
Tip zorg wel dat die klipjes er weer op komen, heb zelf ook tijdje rondgereden zonder, maar regelmatig gaat die dan op 3 cil lopen omdat ze er toch af trillen op den duur.
 
Terug
Naar boven