Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Brabantmeeting 2014 - a.s. zondag 22 juni 2014 in Breda!
Ben zeer benieuwd naar de uiteindelijke opkomst. Hopelijk hebben we weer mooi weer, zoals het er nu uit ziet op de lange termijn verwachting is de temperatuur prima met mogelijk wat regen, maar goed, dat is maar een voorspelling natuurlijk.
De sedanversie van de Corsa A werd officieel de Corsa TR genoemd. Ik vind het hele leuke wagens om te zien, zeker met brede stalen velgen en lekker plat op z'n buik.
@RISL wrote:De sedanversie van de Corsa A werd officieel de Corsa TR genoemd. Ik vind het hele leuke wagens om te zien, zeker met brede stalen velgen en lekker plat op z'n buik.
Ik hoop dat je een Kadett E "Life" ook erg leuk vind om te zien want de kans is groot dat ik OOK kom.