Bandenspanning melding en reset - Opel Astra hatchback okt 2016

Hallo mensen,

Ik heb recentelijk een ventiel laten vervangen op 1 van de banden van mijn astra. Daarbij is ook gelijk een nieuwe sensor erop gezet.

Ik krijg natuurlijk nu de melding van de bandenspanning voor de band die vervangen is. Moet ik hiervoor naar een Opel dealer gaan om dat te laten resetten of is er een manier om dat zelf te resetten?

Alvast bedankt!

 

 
 
Volgensmij moeten deze ventielen geprogrameerd worden met opcom of tech 2. Dat kunnen ze dus bij de dealer vast wel maar is vrij prijzig.
 
Je kan wel bij de dealer langsrijden hoor meestal doen ze het voor niks. Je moet even bij elk wiel een inleerapparaatje houden is nieteens een minuut werk.
 
Bedankt beste lede,

heb alsnog contact gehad met een dealer, hij reset alle banden (blijkbaar kan je niet 1 band los resetten) voor 15 euro. Ik had verwacht dat het veel meer zou zijn. In ieder geval bedankt voor jullie reacties!

Groetjes
 
Terug
Naar boven