Astra J in de garage

Dus de Astra staat nu ter reperatie voor het jankend geluid dat uit de versnellingbak kwam. En ik had dus gevraagd of het verstandig zou zijn om dan gelijk de koppeling te laten vernieuwen voor 600,- euro bij 95K kilometer stand. maar kreeg dus geen reactie in de topic, dus bij deze dan!
 
pas 95K, een koppeling gaat normaal gesproken makkelijk 200K mee, dus ik zou het lekker laten zitten, je versnellingsbak revisie zal je ook al rond de 800 euro gaan kosten, lekker het geld in je eigen zak houden.
 
Hoi, de reviesie/reparatie van de geluid uit de bak was voor garantie, dus dat kostte me niets, maar 600 voor alleen de onderdelen van de koppelings-set, vond ik ook duur, of is dat normale prijs bij deze auto's?
 
ik heb geen idee wat ze er allemaal bij vervangen dus de prijs kan ik zo geen oordeel over geven, maar na 95K een koppeling vervangen is normaal gesproken onzin.
 
De astra is weer terug, zonder bijgeluiden dus nu lekker genieten. Als ze er een paar 100 euro vroegen had ik wel laten doen. maar als het niet nodig is laten zitten.
 
ja bij een paar honderd had ik het ook laten doen, de bak ligt er immers al af dus daar zitten de kosten niet.
 
Terug
Naar boven