Astra J dagrijverlichting vervangen

Ik wil bij mijn astra j sports tourer de dagrijverlichting voor wittere. Maar nu heb ik niet de kleinste handen, en zou ik graag of er mensen zijn die wat tips hebben. Zodat ik ze kan vervangen zonder van alles los te hoeven halen.
 
@heikoop4 wrote:Ik wil bij mijn astra j sports tourer de dagrijverlichting voor wittere. Maar nu heb ik niet de kleinste handen, en zou ik graag of er mensen zijn die wat tips hebben. Zodat ik ze kan vervangen zonder van alles los te hoeven halen.



Het is te doen, maar dan ook met een hoop gefrummel!
 
Zijn inmiddels een tijd bezig geweest en aan de rechterkant zit de nieuwe er in. Maar aan de linker kant is het bolletje in de unit gevallen :swear. Iemand hier nog tips of moet ik alles uit elkaar halen.
 
@heikoop4 wrote:Zijn inmiddels een tijd bezig geweest en aan de rechterkant zit de nieuwe er in. Maar aan de linker kant is het bolletje in de unit gevallen :swear. Iemand hier nog tips of moet ik alles uit elkaar halen.



Helaas wel bumper demonteren en de lamp eruit halen.
 
Weet iemand hoe onderstaande gereedschap heet en waar ik dit kan kopen. Wil kijken of het zo lukt in plaats van gelijk bumber eraf te halen.

 
Wat is het? Een flexibele grijptang/grijper vaak ook een mechanische vinger genoemd.

Waar te krijgen? Alle automatriaal zaken en onze goeie vriend de interwebs...
 
Als er áan het bolletje ijzer zit, fitting of pootjes, dan zou ik een touwtje met een magneet je in de lamp frommelen.

Heb er al eens resultaat mee gehad.
 
Bumper is echt in 10 min los. Veel mensen zien er tegen op maar in een half uur heb je gewoon al je lampjes vervangen
 
Door omstandigheden heeft het iets langer geduurdt voordat ik kon beginnen.

Van alles geprobeerd, dubbelzijdige plakband, magneetje etc en toen toch maar een flexibele grijptang geregeld en binnen 30sec was die eruit.



Dus dat is wel een aanrader.



In iedergeval bedankt voor het meedenken :thumbup
 
Terug
Naar boven