Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik weet dat van de ncdr de lenzen wel eens slecht willen worden, dan heeft een kuis cd geen nut maar moet er een nieuwe lens in, ik vermoed dat dit bij jou ook het geval is.
dacht dat je wel je radio vrij moet laten zetten met de tec 2 anders krijg je hem niet meer aan de gang of is dat bij de oudere types nog niet en anders even bedo bellen in Aalst waalredaar kun je ook je aircobij laten vullen ga ik ook altijd naar toe geode service en garantie en niet duur 040 2218312
Radio moet niet met de tech 2 losgekoppeld worden als deze aan hetzelfde scherm en wisselaar blijft, radio en wisselaar hebben bijde een lens maar die van de wisselaar ga je niet rap vinden en gaan vaak stuk.