Angel Eyes Sonar

G1zm0

Post vaak
Avond opelmensen,



Morgen wil ik mijn angeleyes op de auto gaan zetten. Net eventjes stekkertjes op de snoertjes van de angel ringen gezet (want die had de vorige eigenaar eraf geknipt, geen idee waarom), en daarna even getest.



Ringen branden goed, maar ook die twee ledjes onderop gaan aan. En persoonlijk vind ik die best fel branden. Is het de bedoeling dat die ook aan gaan, en krijg je daar dan geen gelazer mee? Want anders haal ik gewoon het draadje los.



Marvin
 
Verderom mijn vraag:



Vandaag nu mijn werk mijn angel eyes lampen in de auto gebouwd. Was helemaal goed, zaten goed vast, xenon werkte. Alleen, de grill er nog even in zetten... Die pastte dus niet meer. Hoe kan dat, en hoe los ik dat op.



Blijft een astra F '95 zoals altijd :P Heb ik dan een nieuwere of een oudere grill nodig? En passen ze beide op de astra f?



Marvin
 
volgens mij heb je type 2, (na 94.)

Wellicht dat je dan de angeleyes van voor 94 hebt?



Bij mij was het in ieder geval plug en play, grill past niet heul lekker kwa aansluiten op de lampen, maar helemaal niet passen was er echt niet bij ;).



Op welk punt pastie niet meer?
 
Grill past in principe, alleen het bovenstuk niet. De grill loopt best wel scheef, terwijl de lampen praktisch recht naar bovenlopen.
 
Terug
Naar boven