Airbag unit stuurkap vervangen

rinus747

Post vaak
Ik wil een nieuwe kap plaatsen omdat het rubber van de claxon knoppen van mijn Zafira uit 2002 defect is.

In de handleiding staat een waarschuwing dat ik de unit alleen met "de beklede kant naar boven mag neerleggen". In YouTube filmpjes zie ik mensen die de dek-kap vervangen de unit alle kanten uit draaien.

Waarom staat er dat de bekleding altijd boven moet blijven? Is dat om te zorgen dat het ding tegen de tafel gedrukt wordt als hij per vergissing afgaat, in plaats van dat hij ondersteboven door je garage plafond heen geschoten wordt? Of zitten er gevoelige richtingssensoren in die niet ondersteboven mogen liggen?

Vriendelijke groeten, Rinus
 
Kan em gewoon neerleggen. Denk dat het voor veiligheid is zodat je niets beschadigd. Heb de airbags die ik had liggen geregeld (per ongeluk) laten vallen, nooit problemen mee gehad dat er 1 afging.

Greetz Emiel
 
Terug
Naar boven