Aaaah nee weer 1 minder

BELD DIE KLOOTZAK ET OP MET DE MEDEDELING JA MIJN BAAS HEEFT HEM VERKOCHT

KLERELEIERS!



AANHANGER GERESERVEER HOPEN DAT IK DAAR WAT MEE KAN

anders moet ik dat ook nog betalen



kun je dan helemaal geen afspraken ,meer maken ?
 
was er al bang voor ja

tegenwoordig kun je gewoon niet meer op iemand zijn woord vertrouwen

waar is die spirit van woord is woord

heb hetz elf ook al medere keren mee gemaakt mondelijk deal gesloten en regel je alles word ie toch verkocht omdat iemand hoger bod doet



stront ziek word je van dat soort gasten:swear
 
Mooi klote weer..



Maar als je ene mondelinge overeenkomst heb dan kun je in principe vragen om die Manta alsnog te kopen. een overeenkomst is een overeenkomst, ook mondeling.
 
Originally posted by Stender

Mooi klote weer..



Maar als je ene mondelinge overeenkomst heb dan kun je in principe vragen om die Manta alsnog te kopen. een overeenkomst is een overeenkomst, ook mondeling.



met dat soort figuren valt niet te praten

ding zal al lang van eigenaar verwisselt wezen .

vind het erg klote voor eddie wand weet hoe in de sas dat ie was met de aankoop.
 
mja hij had heel verhaal

maar goed ik baal er best van zou op geboorde inliggen





ben enkel benieuwd wie hem nu gekocht heeft

mocht hij hier op forum zitten u2u even

zou graag horen hoe de koop is gegaan ivm zijn verhaal



mja weet iig zijn huis adres heb ik hem ook per sms laten weten komt ie ineens mee om paar tientjes over te maken omdat hij het ook biet zo gewild had bla bla



schiet ik niet mee op ging mij om bepaalde delen

waar ik naar op zoek was
 
Mooi klote of nie dan, zo had ik laatst ook een witte manta gsi gekocht op marktplaats. overlegt dat ik hem direkt de volgende morgen zou ophalen, spreekt die gast mijn voicmail in dat een ander hem heeft gekocht.

snap der soms niets meer van. ben ook wel benieuwd wie de manta die ik gekocht had nou heeft, was een witte gsi uit drente:cry
 
ken zulke praktijken astra met 2.0 16 v denk mooi voor in de manta 250 euro afspraak gemaakt. ook afgebelt op moment dat ik al onderweg was
 
ja is idd mooi kloten ,maar is niet anders

witte gsi uit drenthe weet ik zo ook niet waar die heen is gegaan ,was toch die met antenne achter op?



maar goed

heb zijn adres etc wel

als ik mijn kop volg ga ik er heen maar schiet ik uiteindelijk ook niets mee op



ik vindt gewoon zo mondeling verkocht is verkocht kom zelf ook altyd mijn afspraken na
 
zeer waarschijnlijk is ie naar een forum lid gegaan



leuke manier van zaken doen toch ?



jammer dat er zulke mensen zijn

fout ligt uiteraart bij verkoper maar toch
 
Je komt hem van zelf wel een x tegen, en dan hoor je het verhaal wel van de koper misschien wist hij ook van niets maar dat lijkt me wel erg sterk.
 
Terug
Naar boven