Zal hier ook ne keer reageren se.
We dachten dat we vorig jaar veel wagens hadden, maar dit jaar zijn we gestopt op 430 wagens, dan hebben we de deuren gesloten. Nu was de meeting nogal uitstrekt op de baan, das zeker iets waar we volgend jaar gaan aanwerken om het meer bij elkaar te houden.
Voor ons was het dik geslaagd, schoon (dikke otto's), goe weer.
Ik wil vooral in de eerste plaats de crew bedanken, zonder hun had het nooit gelukt, dikke merci en natuurlijk de juryleden die het niet gemakkelijk hadden.
De opkomst van engelsmannen waren iets minder dan aangekondigd, maar door de tunnelbrand hebben ze allemaal moeten overboeken op de ferry en dan hebben er enkele afgehaakt. Maar ik blijf het toch iets speciaals vinden op een meeting.
Nu gaan we wat bekomen en zal jimson en ik de koppen wel eens bij elkaar steken om een 4de editie uit te werken.
Aan allen bedankt om aanwezig te zijn.