2.0E revisie project diverse vragen

Tiedo

Post vaak
ik ben bezig om een 2.0E blok klaar te maken. De krukaslagers waren er uit gelopen en de krukas was ook beschadigd, dus ga ik er een andere krukas in zetten met nieuwe lagerschalen. Er komt ook een ander distributiedeksel met goede oliepomp voor want deze was al aardig 'verkracht'.



tot zover de info , nou de vragen: :D

De cilinders wil ik laten honen en misschien andere zuigers er in van Omega of Wiseco, maar heeft dit wel zin met een redelijk standaard cilinderkop?



De cilinderkop is geflowd, maar de standaard kleppen zitten er nog in. Deze heb ik inmiddels weer netjes ingeslepen, maar van één klep krijg ik de spieën er echt niet uit... iemand nog tips?



Ik wil er misschien een andere nokkenas in zetten, maar dan zal ik waarschijnlijk wel vaste stoters moeten hebben. kunnen deze er zo in met deze tuimelaars?



en wie heeft er ervaring met zo'n oliepompdeksel van Risse?



foto's volgen nog :thumb
 
ik heb ook een oliepompdeksel van risse en ben er goed tevreden over geen klachten maken ook kwaliteit spul hoor!
 
het blok is inmiddels gehoond, deze week weer beginnen met opbouwen. foto's volgen nog :thumbup

ik zit te twijfelen om een ingekort 3.0E spruitstuk te plaatsen, heeft dit zin bij een 2.0E? cilinderkop is geflowd en wordt nog gevlakt, en er komt een snellere nokkenstok in
 
Terug
Naar boven