tuning bij unlimited tuning mijn klacht was verwijderd!!!!

Hmm je antwoorden getuigen niet echt naar het opzoeken van een juiste oplossing.

Corsaliefhebber heeft wel degelijk een punt door te zeggen dat dit tegenwoordig een hele normale vorm van communicatie is.

Zeker als je als bedrijf zijnde bent aangesloten bij dit forum. Dan lijkt het me dat je open moet staan voor kritiek (in welke vorm of welke manier dan ook).



Het gaat hier om een probleem wat een klant heeft gehad nadat deze bij jou/jullie is geweest. Nu kan je heel professioneel de klant gaan afzeiken via het forum + mensen die hem daarbij steunen (ik citeer:"Heel mooi gesproken en nog in het vet ook!"). Maar je zou je ook nog professioneler kunnen opstellen door deze klant direct uit te nodigen voor een nieuwe afspraak.

Hou jij je pad netjes schoon en ligt de bal (zonder problemen) weer netjes bij de klant.
 
Ik laat me niet uitlokken door reacties die niks met zich meebrengen. Het enige: welk gedeelte van "pleeg een telefoontje en we kijken naar een oplossing" wordt nu niet begrepen?

Dat principe mag ik aanhouden dacht ik zo. Dat is een hele menselijke denkwijze. De klant mag ook wel zo denken, eerst bellen en bij geen oplossing eventueel online



De uitkomst zal terzijnertijd ook wel online komen. Nadat we onze service hebben verleend. Een duidelijk telefoontje is toch niet te veel gevraagd?
 
Het is inderdaad een hele menselijke denkwijze, dat heb je mij ook nergens tegen horen spreken.

Waar het om gaat is dat de klant een probleem heeft die op dit moment nog niet is opgelost.



Dit probleem zou bij jou ten alle tijden belangrijk moeten zijn, dit noemen ze service verlenen!

Als dit mijn klant was geweest, had ik hem of direct na z'n eerste post gebeld/gemaild of wat dan ook.

Ik had in ieder geval niet tegen me klant gaan zeiken dat ik het niet eens was met zijn manier van problemen/gebreken melden.

Hierdoor escaleert het probleem alleen maar en zie hier het gevolg..... Paar mensen al een halve dag bezig met zeiken op een forum.

Gevolg? Nog niks, probleem bestaat nog steeds en klant (en jullie ook neem ik aan) zijn er niks wijzer en beter van geworden.
 
Laten we het hierbij houden. Ik wacht op het telefoontje van de 2 jongens.

Bij uitkomst laten we jullie dit meteen weten.



Wat mij betreft einde discussie.
 
Deels kan ik je reactie heel goed begrijpen.

Ik zelf had de jongens zelf even gebeld om de eer aan me eigen te houden en achter de service van me bedrijf te blijven staan.



Je weet dat de klant ontevreden is, en je weet dat jij degene bent die hun hiermee kan helpen.

De service zou nu moeten zeggen: Ik ga die jongens helpen en ze in ieder geval een optie (persoonlijk via telefoon/pm) voorleggen.

Al begrijp ik dat jou persoonlijke mening anders ligt op het moment gezien het feit je je aangevallen voelde ;)
 
Ik voel me niet aangevallen. Nu niet, gaat niet gebeuren ook. Dit heeft gewoon met normen, waarden en principes te maken.

Zoals ik al zei, wat mij betreft einde discussie.



:thumbup
 
Wat wil je nou bereiken Dennis? Want dit gaat naar iets onderuit trappen heen terwijl je er waarschijnlijk zelf nooit ben geweest.. je praat dus poep vanachter je pc-tje..



Verstuurd vanaf mijn Q10 met Tapatalk
 
Het is toch wel te triest voor woorden.

Je gaat mij verwijten dat ik dingen roep terwijl ik er geen ervaring mee heb, terwijl je al gelijk een conclusie trekt zonder dat je mij kent.



Maar om je vraag te beantwoorden... het gaat erom dat bedrijven op basis van vertrouwen klanten winnen. Klanten win je natuurlijk niet als er negatieve reacties op websites staan. Zoals de topic starter al aangaf, is deze bang voor reacties van mensen die goede ervaringen hebben met bedrijf.



Ik als neutraal iemand die GEEN ervaring met dit bedrijf heeft, ben dus ook niet bang voor reacties. Beide kanten zullen deels kloppen, laat daar geen twijfel over bestaan.

Maar daarin tegen ben ik als consument maar al te blij dat er mensen zijn, die minder goede referenties over bedrijven plaatsen. En het enige wat mij dan toch nog over de streep zou kunnen trekken, is als het bedrijf daar professioneel mee om gaat. Het heeft geen nut om iemand op z'n fouten te wijzen, daar win je je klanten echt niet mee (terug). Bel ze gewoon ff op, leg even uit dat je het liever anders had gezien, maar dat ze nog steeds welkom zijn voor een diagnose.

Natuurlijk zou je zelf even op het topic kunnen reageren "Contact met klant opgenomen, komt langs voor nieuwe afspraak".



Los daarvan had ik geloof ik al aan gegeven dat ik zijn reactie ook wel kon begrijpen, maar had het liever op een andere manier gezien. Dat is zijn keuze, en mijn keuze is dat ik als potentiële klant nog even wacht om naar UT te gaan.
 
Je hebt gelijk in het feit dat ik er nooit ben geweest, ken zat mensen met ervaring en deel me kennis enkel.

Maar waar trap ik iets onder uit?
 
@Unlimited Tuning wrote:Laten we het hierbij houden. Ik wacht op het telefoontje van de 2 jongens.

Bij uitkomst laten we jullie dit meteen weten.



Wat mij betreft einde discussie.



Beste Johan zo werkt het niet he, jij bent degene die met een oplossing zou moeten komen.

Ongeacht of ze je via mail, pm, forum aanspreken als je het op zou willen lossen.



Als ik een klant krijg die klaagt en ik meld bel maar voor een oplossing dan gaat die echt niet bellen.

Dan verwacht die dat ik contact opneem om over een oplossing te praten. Doe ik dat niet zal die naar de concurrent gaan.



Wat mij betreft is het ook einde discussie.
 
@pixels66 wrote:Wat een discussie.. Ik kan me best voorstellen dat mensen dit op het forum kwijt willen, maar feit blijft dat de klant niet tevreden is met een product. Dan zul je als klant contact op moeten nemen met de verkoper.



Zal ff mooi zijn, dat ik een TV bij media markt koop, ik zet op internet dat hij kapot is, en dat zij MIJ eindeloos moeten bellen voor een oplossing? Zo werkt het niet in het bedrijfsleven. Zelf komen, dan is bijna IEDERE leverancier van producten bereid je te helpen, in welke vorm dan ook. Een antwoord krijg je sowieso. Ik zou ook echt niet achter mijn klanten aanlopen, dat staat het bedrijfsleven niet toe.



Ik ben persoonlijk erg tevreden met mijn chiptuning van UT. De auto rijdt beter, trekt beter. Alleen het zuiniger rijden verhaal gaat bij mij niet op. Dagelijks op cruise control naar werk, en stadsritten gaan precies hetzelfde. Verbruik is gelijk gebleven. Oja, en ik heb de stickers nooit gekregen ;-)



Al met al prima. Ik had een kleine vraag achteraf over noodloop. Netjes antwoord gehad, en hou het in de gaten, zodat als er iets gebeurt, ik gelijk bij UT terecht kan.



Eehm de media markt staat niet voor service en kwaliteit en is in principe enkel een dozen schuiver. En het gaat niet over reactie op het forum, ik heb vooraf ook pm gestuurd maar ze komen niet met een degelijke oplossing. Kleine bedrijven horen achter klanten aan te lopen doen ze dat niet kunnen ze niet blijven bestaan.



Johan heeft het hier ook nooit over, weet je hoe vaak ik al bij ut ben geweest om vervolgens weer naar huis te kunnen zonder dat er wat was gebeurd (ja oke een vermogenrun omdat ik er dan toch was tegen betaling) omdat de tools er niet waren, omdat vervolgens de huidige software niet gechipt kon worden en zo verder? Ik ben nooit tevreden geweest, maar heeft me veel tijd en moeite gekost.



Communicatie is er voldoende geweest, heb enkel lang gewacht met deze reactie in afwachting van wat beters.
 
Haasje,



Met alle respect hoor, maar jij bent ook moeilijk tevreden te krijgen(in positieve manier). Jij probeert echt het maximale uit je z16xe te persen. Ik lees dan ook vaak dat je nog niet tevreden bent. Was het achteraf gezien niet al een teken na zovaak bij ut langs te zijn geweest, je beter bij een ander bedrijf had kunnen gaan? Blijkbaar kan ut niet aan je eisen voldoen? Ik ken uiteraard die situatie niet, maar op een gegeven moment zullen de de mogelijkheden binnen ut ook wel ophouden.



Persoonlijk vind ik ook dat de klant contact moet opnemen niet anders om. Een pm sturen is ook niet ideaal ivm met de niet altijd ontvangen van berichten. En ja ondanks dat ik een pm stuurde, belde hij mij wel netjes op, dus mogelijk is het zeker.



Als de topicstarter gewoon gebeld had, had hij waarschijnlijk allang al een passende oplossing gekregen. king:
 
Ze hebben maar één keer gechipt bij ut he. En het gaat mij niet om vermogen winst, maar de gehele koppel kromme zoals ut gechipt heeft en zoals dbilas hem zonder bank gemaakt heeft. Het verschil hat moeten zijn dat die van UT beter zou zijn geweest in plaats van slechter.



Motor loopt in beging veel te rijk en aan het eind te arm. Wat dus eigenlijk met chippen gecorrigeerd zou moeten zijn.
 
Haasje, als ik jou was zou ik je chip op maat laten schrijven door Dbilas of de ex tuner van Mantzel die chips op maat schrijft bij AST Tuning in Duitsland.
 
zal ik ook me toet maar even open doen..



mijn ervaring was namelijk ook niet al te best bij UT, ondanks ze niet moeilijk deden over het terug zetten van de software.

foto's kunnen duizend woorden zeggen..



uitdraai van UT na chipping bij hun

4496FA3F-7955-466A-86DF-D97C29A68976-2840-000002B3EEEA5437_zps5a791b82.jpg




uitdraai bij klasen na een chip bij hem

4466F723-7B63-42BD-B0BA-48C9CA302A15-2840-000002B3F68445C7_zpse7175717.jpg




nog vragen?
 
het was daarnaast ook niet nodig om bij UT, me injectoren te vervangen door 470cc en me luchtmassameter te verwisselen met een 80mm.



ik kreeg toen al sterk het gevoel dat ze dat niet konden. want iedereen weet dat als je bij een z20let, rond de 300 wil hebben, dat die mods nodig zijn.
 
Terug
Naar boven