OPC spoiler op een Hatchback?

DarkSpeeder

Komt weleens kijken
Ik ben al een tijdje opzoek naar een OPC spoiler voor op mijn astra G HB, nou heb ik er een gevonden maar nou vroeg ik mij af of er verschillen zijn in de afmetingen voor bijvoorbeeld een coupe spoiler en een hatchback.
 
coupe is geen opc, dus al heb je een OPC spoiler, is die automatisch voor een hatchback, en anders is het geen echte opc spoiler
 
Hij adverteerde het als een opel astra OPC spoiler, dus ik neem aan dat het om een origineel gaat en geen imitatie.
 
ik zou het voor de zekerheid nog ff navragen, dan weet je ook meteen zeker dat de pasvorm goed is.
 
ksnap niet waarom iedereen dat zegt :)

ik heb dus een originele opc spoiler van een opc op mijn coupe staan :)

ABCD0092.jpg
 
geakkk.. past dat gewoon :wtf



gelukkig heb ik niet zon wasrek nodig, ik heb een droger thuis :jerry
 
hahaha :) ja op mijn wagen zit alles van opc e :) dus spoiler kon niet ontbreken heb het geprobeerd en het past :)

wel maar heeeeeeeeeeeeeeeeeel nipt :jerry maar het past :jerry

en het droog mijn kleren terwijl ik naar het werk rijd :)

jij betaalt nog maar stroom en water aan je droger dion :jerry :jerry :jerry
 
@opel-motorsport wrote:hahaha :) ja op mijn wagen zit alles van opc e :) dus spoiler kon niet ontbreken heb het geprobeerd en het past :)

wel maar heeeeeeeeeeeeeeeeeel nipt :jerry maar het past :jerry

en het droog mijn kleren terwijl ik naar het werk rijd :)

jij betaalt nog maar stroom en water aan je droger dion :jerry :jerry :jerry

hahahaha, maar het ziet er wel gaaf uit :thumb
 
Ik heb voor een OPC spoiler gekozen inplaats van een IRMSCHER vanwege dat iemand mij verteld had dat ik anders mijn achter ruitenwisser zou moeten demonteren, dus de oplossing in mijn ogen was een iets hogere spoiler.

Moet zeggen het geeft de auto wat meer uitstraling.
 
als je een echte irmscher achterspoiler zou halen, zou je naar mijn weten de ruitenwisser behouden hoor.

dacht ik altijd. ;)
 
@opel-motorsport wrote:@Mr-T-Opel-Astra-G wrote:@opel-motorsport wrote:thx mannen :)



Ik wou net zeggen, staat zeker niet lelijk! Beunen is een kunst!

en jij kan het weten :) hebt em namelijk al in het echt gezien :) beunen kan ook niet iedereen hoor :)

maar na mr-t zijn wagen gezien te hebben kan hij er namelijk ook wat van :D



Dank u, dank u... Ik ben van de praktische opties voor de onpraktische ideeen. Gewoon DTM Remus met een trekhaak plaatsen. niets mis mee. Audio aanleggen zonder boren, geen probleem. Back even on-topic. Heb een coupe spoilert besteld.
 
Terug
Naar boven