Mijn nieuwe B1, een van de eerste in Nederland?

origineel gepost door sniksnak

... en het rijden van meer dan 50 km te hard ..









.... Maar rij nooit hard!;)...



aha.:P



CIH blokken lijken natuurlijk erg veel op elkaar, dus dat valt nie op. ik denk dat zelfs met een best ongeluk de kans groot is dat ze niks merken.



ma mooie manta en mooie velgjes. :)
 
Tsja Rob, stilstand is achteruitgang hé!



En als je niks hebt kun je ook niet wat verkopen, probeer soms ook nog wat te verdienen met de hobby. Anders blijf ik altijd aan het werk!;)



Ie komt maar's een keer kiek'n
 
wat is dat toch kapotte motors heb er net ook nog 1 op gehaald

ookkapot blok



iemand 2.0 e liggen voor de prijs
 
origineel gepost door sniksnak

Tsja Rob, stilstand is achteruitgang hé!



En als je niks hebt kun je ook niet wat verkopen, probeer soms ook nog wat te verdienen met de hobby. Anders blijf ik altijd aan het werk!;)



Ie komt maar's een keer kiek'n



Kweet et, ik kom binnenkort wel even aanwippen. Kbel je dan wel.



Groeten uit het sneeuw overgoten Borklo. :D
 
Gister en vandaag even de nieuwe motor ingebouwd, loopt weer als nieuw.



Later ook meteen dat vieze interieur eruit geflikkerd en de andere erin.



Ook nog een velg met band in elkaar gezet gister.



En foto's gemaakt



p2140836.jpg


p2140828.jpg


p2140830.jpg


p2140833.jpg


p2140837.jpg
 
ik zie dat hij ook de rubberen bekleding mist...achter de rembekrachtiger.:wtf

nu heb je dus de 1,6S er in?

dan heb je dus ook een "kleine" achteras van de 1,6N?
 
@Stender er zat eerst een zwart wit gestreept interieur in met gaten zonder hoofdsteunen, achterbank was nog wel heel en netjes trouwens.



@MantasticB1 hoezo rubberen bekleding, was dat origineel dan?



Zit nu een 1.6S motor in met de carburateur van de 1.6N:). En der zit inderdaad een kleine as onder met kleine trommels. Maar die is zo gewisseld dacht ik als straks de wielen kleiner worden en de topsnelheid naar beneden gaat. Wat voor overbrenging zit er in zo'n kleine as?



@eddepet007 Volgens mij staat een 400 interieur in elke opel goed toch;)?
 
@Kermitkiller Heb je zulke lange benen dat je geen voorstoelen nodig bent:D:D?



Vind je kussens wel supercool, heb wel een paar interieuren staan maar vind het zonde om er kussentjes van te maken.



En die wielen zijn echt superdik, respect!



Trouwens die manta is ook vet.
 
heb vroeger eens een lapje nieuwe 400 stof over gehouden en dat lag hier maar in de kast wie wat bewaard heeft wat he:D m,n ex buurvrouw heeft me toen die kussentjes effe in elkaar geknutseld :wors:wors



en wat me benen aangaat die zijn inderdaad niet zo lang inmiddels toch ook de stoelen er in gemonteerd dat zit en rijd toch beter :jerry:jerry:jerry



thanks voor je complimenten heb de auto in drie maanden tijd van casco naar een rijdende irmscher replica om getoverd



:wub:wub:wub:wub:wub
 
Zo vandaag de manta even apk gekeurd, wiellagers opstellen en lampje vervangen en gewoon 2 jaar sturen.



Zal morgen de auto eens iets verlagen en dan eens foto's maken.



En hopen op beter weer dan kunnen de echte wielen deronder.;)
 
Vandaag even de wielen gemonteerd en foto's gemaakt.



Auto moet vind ik moet achter nog wel iets zakken en de b1 gt/e spoiler moet der nog onder en dan vind ik het wel goed;)



zie foto's

mantaw.jpg






manta2m.jpg






manta3m.jpg
 
Zeer mooie combi zo!! :kewlpics



Maar gaat 'ie niet teveel naar achter hangen als 'ie achter nog lager gaat?



En toch, zo hoort een B1 :thumbup
 
Terug
Naar boven