Gezocht : Goede Codes voor Media Player 10

Juffer1

Woont hier bijna
Wie kan mij helpen aan een link waar ik nu eens ik 1x een goed pakket met Codecs kan downloaden zodat ik AVI, MPEG4, DVIX & DVD's in mediaplayer kan bekijken ?



Gr. Arjan
 
Roelof,



Daar staan weer 80 verschillende pakketen op. En steeds haal je rotzooi binnen die of niet werkt of niet helemaal compleet is.



Moet toch ergens 1 pakket te vinden zijn die wel gewoon werkt ?



Gr. Arjan
 
Ik zelf gebruik de K-lite codec pack




En als je de mega codec pack pakt:


dan heb je ook Real en Quicktime alternitive. Deze komt met mediaspeler classic (WMP6) en kan real en quicktime afspelen.
 
Als je er geen bezwaar tegen hebt om een ander programma dan Windows Media Player te willen gebruiken, neem eens een kijkje bij VLC :)
 
Juist, als je eenmaal een programma als VLC gewend bent wil je nooit meer anders. Het ziet er misschien wel wat minder gelikt uit, maar met VLC ben je van het hele codec verhaal af.
 
juistem vlc speeld vrijwel alle formaten af, ik gebruik het ook , als jij bestandn heb die nog neit volledig binnen zijn kan je met vlc al vast een voorproefje nemen,



gr gerard.
 
Ik vrees dat spelers niet met alle codecs komen.



FDDshow is ook zo'n klein pakketje die wat codecs aan boord heeft maar niet alles....
 
Mplayer classic is inderdaad een lekker stabiel pakketje en is eigenlijk een rip-off van mplayer 6.4 van Microsoft welke onder 98, 2000 en XP nog steeds op te starten is via start->uitvoeren->mplayer2
 
zoek eens op www.download.com



tik in Video codecs.



daarin komen packages naar voren.



goede zijn:

-Koepi's codec pack.

- k lite mega pack.



dit zijn 2 goeie





of anders de VLC player, die heeft alle codecs ingebouwd.
 
VLC PLAYER... Ik wil je graag aan goede codecs helpen. Maar ik heb de hoop opgegeven met Media Player.



Ik zou VLC kiezen lekker eenvoudig en die draaid eigelijk alles.



Anders zou ik Powerdvd 8 Ultra Deluxe aanraden, die kan namelijk ook blu-rays spelen.
 
Terug
Naar boven